women
R1 R2 R 3 R4 1/4 1/2 F
click to select a specific round
KO MATCHES   click on the results & symbols for more information
TEAM 1st MATCH 2nd MATCH TOTAL 
VS  Wisla Plock S.A.
Haukar
  30 : 28  
 (10.10.2009) 
  21 : 29  
 (17.10.2009) 
51 : 57
VS  A1 Bregenz
A.H. Italgest Casarano
  35 : 30  
 (08.10.2009) 
  31 : 30  
 (10.10.2009) 
66 : 60
VS  Besiktas JK
RK "Crvena Zvezda" Beograd
  34 : 30  
 (11.10.2009) 
  24 : 39  
 (17.10.2009) 
58 : 69
VS  Fram
TATRAN Presov
  23 : 27  
 (17.10.2009) 
  17 : 38  
 (18.10.2009) 
40 : 65
VS  SHK DIU-Shumen
IK Sävehof
  18 : 46  
 (10.10.2009) 
  15 : 36  
 (11.10.2009) 
33 : 82
VS  HC Dukla Praha
ZTR Zaporozhye
  24 : 29  
 (10.10.2009) 
  19 : 26  
 (17.10.2009) 
43 : 55
VS  SKA Minsk
SPE Strovolos
  21 : 19  
 (11.10.2009) 
  21 : 21  
 (18.10.2009) 
42 : 40
VS  Sport Lisboa e Benfica
H/C "Tbilisi"
  34 : 21  
 (17.10.2009) 
  29 : 25  
 (18.10.2009) 
63 : 46
VS  HC Dinamo-Minsk
Maliye Milli Piyango SK
  53 : 19  
 (13.10.2009) 
  34 : 24  
 (14.10.2009) 
87 : 43
VS  Gammadue Secchia
RK Nexe
  25 : 30  
 (10.10.2009) 
  19 : 39  
 (17.10.2009) 
44 : 69
VS  UCM Sport Resita
HCB OKD Karvina
  40 : 32  
 (10.10.2009) 
  28 : 29  
 (18.10.2009) 
68 : 61
VS  Alpla HC Hard
HC "Bydivelnik Brovary"
  28 : 17  
 (10.10.2009) 
  19 : 23  
 (17.10.2009) 
47 : 40
VS  HC Buducnost Podgorica
RK Borac Banja Luka
  36 : 30  
 (11.10.2009) 
  29 : 33  
 (17.10.2009) 
65 : 63
VS  RK Partizan Dunav Osiguranje
HC Kehra
  34 : 25  
 (09.10.2009) 
  33 : 28  
 (10.10.2009) 
67 : 53
VS  Maccabi Rishon Le Zion
Handball Esch
  32 : 20  
 (11.10.2009) 
  29 : 29  
 (17.10.2009) 
61 : 49
VS  FC Porto/Vitalis
MRK Vardar Skopje
  32 : 20  
 (10.10.2009) 
  28 : 25  
 (18.10.2009) 
60 : 45
Top 3 ScorersTop 50 Scorers ►  
56 
50 
click for more information
Participants▼ show all  
 AUT A1 Bregenz
 AUT Alpla HC Hard
 BIH RK Borac Banja Luka
 BLR HC Dinamo-Minsk
 BLR SKA Minsk
 BUL SHK DIU-Shumen
 CRO RK Nexe
 CYP SPE Strovolos
 CZE HC Dukla Praha
 CZE HCB OKD Karvina
 EST HC Kehra
 GEO H/C "Tbilisi"
 ISL Fram
 ISL Haukar
 ISR Maccabi Rishon Le Zion
 ITA A.H. Italgest Casarano
 ITA Gammadue Secchia
 LUX Handball Esch
 MKD MRK Vardar Skopje
 MNE HC Buducnost Podgorica
 POL Wisla Plock S.A.
 POR FC Porto/Vitalis
 POR Sport Lisboa e Benfica
 ROU UCM Sport Resita
 SRB RK "Crvena Zvezda" Beograd
 SRB RK Partizan Dunav Osiguranje
 SVK TATRAN Presov
 SWE IK Sävehof
 TUR Besiktas JK
 TUR Maliye Milli Piyango SK
 UKR HC "Bydivelnik Brovary"
 UKR ZTR Zaporozhye
click on the names for more information