LOGO
LOGO

Finals - 02-10.05.2020

Semi-finals - 04-12.04.2020

Quarter-finals - 29.02-08.03.2020

Group Matches - 04.01-09.02.2020

GROUP A
T
PTS
GROUP A
T
DIFF
PTS
GROUP A
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP B
T
PTS
GROUP B
T
DIFF
PTS
GROUP B
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP C
T
PTS
GROUP C
T
DIFF
PTS
GROUP C
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP D
T
PTS
GROUP D
T
DIFF
PTS
GROUP D
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND

Qualification Round 3 - 09-17.11.2019

Qualification Round 2 - 12-20.10.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
DHC Slavia Praha
--- Odense Håndbold
:
:
:
A.C. PAOK
ZORK Jagodina
:
12.-13. 10. 19
:
19.-20. 10. 19
:
H 65 Höörs HK
Kuban
:
12.-13. 10. 19
:
:
Metraco Zaglebie Lubin
Storhamar Handball Elite
:
12.-13. 10. 19
:
:
Magura Cisnadie
HC Galychanka Lviv
:
12.-13. 10. 19
:
:
Tertnes Bergen
SCM Craiova
:
12.-13. 10. 19
:
19.-20. 10. 19
:
Vaci NKSE
Hypo Niederösterreich
:
:
:
CSM Corona Brasov
Super Amara Bera Bera
:
:
:
IUVENTA Michalovce
OGC Nice Cote d Azur Handball
:
:
:
DVSC Schaeffler
TSV Bayer 04 - Werkselfen
:
:
:
--- TUSSIES Metzingen
--- Kobenhavn Handball
:
:
:
--- Thüringer HC
Byåsen Håndball Elite
:
:
19.-20. 10. 19
:
Buxtehuder SV
Astrakhanochka
:
:
:
--- HC Zvezda
Skuru IK
:
:
:
ESBF Besancon
Fredrikstad Ballklubb
:
:
:
--- Herning-Ikast Handbold
HC Gomel
:
:
:
H.V. Quintus
Nantes Atlantique Handball
:
:
:

Qualification Round 1 - 07-15.09.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Skuru IK
Valur
22 : 23
31 : 24
53 : 47
Hypo Niederösterreich
WAT Atzgersdorf
22 : 17
19 : 14
41 : 31
H 65 Höörs HK
LC Brühl Handball
32 : 24
43 : 19
75 : 43
SCM Craiova
Jomi Salerno
30 : 21
29 : 17
59 : 38
HC Galychanka Lviv
Azeryol Baku
26 : 24
23 : 18
49 : 42
WHC Metalurg
Metraco Zaglebie Lubin
14 : 44
14 : 43
28 : 87
Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota
ESBF Besancon
12 : 37
20 : 42
32 : 79
H.V. Quintus
HIFK
28 : 19
17 : 19
45 : 38
TSV Bayer 04 - Werkselfen
A.C. Latsia Nicosia
40 : 5
36 : 5
76 : 10
A.C. PAOK
Muratpasa Belediyesi SK
32 : 25
24 : 24
56 : 49
HC Gomel
KHF.Istogu
45 : 13
38 : 22
83 : 35
Handball Kaerjeng
Byasen Handball Elite
13 : 40
12 : 46
25 : 86
Astrakhanochka
Maccabi Arazim Ramat gan
31 : 18
30 : 16
61 : 34
Super Amara Bera Bera
LK Zug Handball
30 : 16
45 : 31
75 : 47
IUVENTA Michalovce
SPONO Eagles
31 : 25
32 : 25
63 : 50
ZRK Kumanovo
DHC Slavia Praha
27 : 23
24 : 31
51 : 54