LOGO
LOGO

Final Tournament - 23-24.05.2020

Quarter-finals - 25.04-03.05.2020

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
P01-A
P01-B


P02-A
P02-B


P03-A
P03-B


P04-A
P04-B


Group Phase - 08.02-29.03.2020

GROUP A
T
PTS
GROUP A
T
DIFF
PTS
GROUP A
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP B
T
PTS
GROUP B
T
DIFF
PTS
GROUP B
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP C
T
PTS
GROUP C
T
DIFF
PTS
GROUP C
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP D
T
PTS
GROUP D
T
DIFF
PTS
GROUP D
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND

Qualification Round 3 - 16-24.11.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Csurgói KK
USAM Nimes Gard
28 : 25
20 : 29
48 : 54
HK Malmö
Füchse Berlin
27 : 34
26 : 27
53 : 61
NMC Górnik Zabrze
SC Magdeburg
25 : 37
26 : 37
51 : 74
RK Nexe
SL Benfica
30 : 26
24 : 28
54 : 54
MT Melsungen
Olympiacos SFP
32 : 28
20 : 19
52 : 47
BM Logroño La Rioja
Achilles Bocholt
37 : 26
36 : 31
73 : 57
RK Gorenje Velenje
HC Metalurg
24 : 19
23 : 23
47 : 42
Liberbank Cuenca
ALPLA HC Hard
34 : 18
25 : 32
59 : 50
Balatonfüredi KSE
Abanca Ademar Leon
30 : 27
21 : 29
51 : 56
Talent M.A.T. Plzen
TTH Holstebro
25 : 30
21 : 37
46 : 67
Grundfos Tatabanya KC
ZTR Zaporozhye
27 : 24
26 : 27
53 : 51
SKA Minsk
Rhein-Neckar Löwen
28 : 32
17 : 29
45 : 61
Pfadi Winterthur Handball
Bjerringbro-Silkeborg
33 : 36
30 : 34
63 : 70
HBC Nantes
OIF Arendal Elite
30 : 29
30 : 30
60 : 59
Chambery Savoie Mont Blanc Handball
PAUC Handball
20 : 25
23 : 19
43 : 44
KPR Gwardia Opole
KS Azoty-Pulawy SA
26 : 24
28 : 29
54 : 53

Qualification Round 2 - 05-13.10.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Talent M.A.T. Plzen
Hapoel Ashdod
32 : 23
26 : 21
58 : 44
HK Malmö
Selfoss
33 : 27
31 : 29
64 : 56
HC Dobrogea Sud Constanta
Csurgói KK
22 : 24
21 : 19
43 : 43
Vojvodina
Abanca Ademar Leon
20 : 28
23 : 30
43 : 58
SL Benfica
RK Dubrava
29 : 28
34 : 16
63 : 44
KS Azoty-Pulawy SA
Handball Esch
31 : 28
26 : 25
57 : 53
NMC Górnik Zabrze
Maccabi Rishon Lezion
29 : 26
21 : 22
50 : 48
HC Butel Skopje
ZTR Zaporozhye
18 : 14
24 : 29
42 : 43
PAUC Handball
RK Porec
38 : 26
26 : 20
64 : 46
ALPLA HC Hard
Skjern Handbold
25 : 26
35 : 33
60 : 59
RD Riko Ribnica
SKA Minsk
33 : 33
23 : 28
56 : 61
Achilles Bocholt
Wacker Thun
34 : 33
25 : 19
59 : 52
SCM Politehnica Timisoara
Olympiacos SFP
31 : 29
26 : 29
57 : 58
Pfadi Winterthur Handball
HC Pelister
39 : 16
33 : 21
72 : 37
RK Metaloplastika Sabac
RK Gorenje Velenje
24 : 32
29 : 32
53 : 64
FH Hafnarfjordur
OIF Arendal Elite
25 : 30
27 : 28
52 : 58

Qualification Round 1 - 31.08-08.09.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Besiktas Aygaz
RK Metaloplastika Sabac
25 : 25
24 : 24
49 : 49
Olympiacos SFP
RK Borac m:tel
30 : 21
30 : 25
60 : 46
SSV Bozen Loacker Volksbank
ALPLA HC Hard
24 : 23
26 : 28
50 : 51
Handball Esch
B.S.B. Batumi
38 : 16
42 : 22
80 : 38
RD Riko Ribnica
Pölva Serviti
32 : 22
27 : 26
59 : 48
Achilles Bocholt
SG INSIGNIS Handball Westwien
26 : 22
22 : 25
48 : 47
HC Vise BM
FH Hafnarfjordur
27 : 27
21 : 29
48 : 56
CIP Travel Antalyaspor A.S
HC Dobrogea Sud Constanta
24 : 24
16 : 29
40 : 53
HK Malmö
HC Spartak
31 : 23
30 : 29
61 : 52
RK Porec
HV KRAS/Volendam
29 : 23
31 : 28
60 : 51
Haukar
Talent M.A.T. Plzen
20 : 25
25 : 26
45 : 51
Maccabi Rishon Lezion
Dragunas Klaipedos
34 : 28
23 : 20
57 : 48
ZTR Zaporozhye
London GD HC
39 : 20
39 : 14
78 : 34
Vojvodina
HC Lovcen
38 : 23
41 : 29
79 : 52
KH Besa Famgas
Pfadi Winterthur
24 : 33
30 : 34
54 : 67
RK Dubrava
Swieqi YOBETIT Phoenix
45 : 22
36 : 21
81 : 43