LOGO
LOGO

Finals - 02-10.05.2020

Semi-finals - 04-12.04.2020

Quarter-finals - 29.02-08.03.2020

Group Matches - 04.01-09.02.2020

GROUP A
T
PTS
GROUP A
T
DIFF
PTS
GROUP A
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP B
T
PTS
GROUP B
T
DIFF
PTS
GROUP B
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP C
T
PTS
GROUP C
T
DIFF
PTS
GROUP C
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP D
T
PTS
GROUP D
T
DIFF
PTS
GROUP D
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND

Qualification Round 3 - 09-17.11.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Kastamonu Belediyesi GSK
Vaci NKSE
33 : 26
:
:
Kobenhavn Handball
OGC Nice Cote d Azur Handball
32 : 23
:
:
DVSC Schaeffler
ZORK Jagodina
37 : 26
:
:
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
CSM Corona Brasov
25 : 27
:
:
Astrakhanochka
Thüringer HC
28 : 25
:
:
Rocasa Gran Canaria
Magura Cisnadie
28 : 24
:
:
Odense Håndbold
ESBF Besancon
25 : 23
:
:
ÉRD HC
Kuban
39 : 32
:
:
HC Zvezda
Handball Club Lada
24 : 36
:
:
Nykøbing Falster Håndbold
Herning-Ikast Handbold
23 : 23
:
:
Tertnes Bergen
Storhamar Handball Elite
31 : 26
:
:
Nantes Atlantique Handball
Siófok KC Hungary
24 : 32
:
:

Qualification Round 2 - 12-20.10.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
DHC Slavia Praha
Odense Håndbold
25 : 34
14 : 38
39 : 72
Vaci NKSE
Hypo Niederösterreich
26 : 22
30 : 23
56 : 45
H 65 Höörs HK
Kuban
28 : 26
27 : 33
55 : 59
CSM Corona Brasov
Super Amara Bera Bera
35 : 30
32 : 33
67 : 63
Magura Cisnadie
HC Galychanka Lviv
31 : 23
14 : 19
45 : 42
IUVENTA Michalovce
OGC Nice Cote d Azur Handball
21 : 23
23 : 25
44 : 48
DVSC Schaeffler
TSV Bayer 04 - Werkselfen
35 : 27
34 : 31
69 : 58
TUSSIES Metzingen
Kobenhavn Handball
30 : 22
23 : 34
53 : 56
Thüringer HC
Byåsen Håndball Elite
29 : 25
29 : 24
58 : 49
Buxtehuder SV
Astrakhanochka
25 : 30
15 : 23
40 : 53
HC Zvezda
Skuru IK
29 : 22
24 : 22
53 : 44
A.C. PAOK
ZORK Jagodina
25 : 23
19 : 26
44 : 49
ESBF Besancon
Fredrikstad Ballklubb
29 : 27
31 : 29
60 : 56
Metraco Zaglebie Lubin
Storhamar Handball Elite
22 : 38
20 : 27
42 : 65
Herning-Ikast Handbold
HC Gomel
33 : 21
21 : 25
54 : 46
Tertnes Bergen
SCM Craiova
24 : 26
33 : 20
57 : 46
H.V. Quintus
Nantes Atlantique Handball
21 : 30
18 : 36
39 : 66

Qualification Round 1 - 07-15.09.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Skuru IK
Valur
22 : 23
31 : 24
53 : 47
Hypo Niederösterreich
WAT Atzgersdorf
22 : 17
19 : 14
41 : 31
H 65 Höörs HK
LC Brühl Handball
32 : 24
43 : 19
75 : 43
SCM Craiova
Jomi Salerno
30 : 21
29 : 17
59 : 38
HC Galychanka Lviv
Azeryol Baku
26 : 24
23 : 18
49 : 42
WHC Metalurg
Metraco Zaglebie Lubin
14 : 44
14 : 43
28 : 87
Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota
ESBF Besancon
12 : 37
20 : 42
32 : 79
H.V. Quintus
HIFK
28 : 19
17 : 19
45 : 38
TSV Bayer 04 - Werkselfen
A.C. Latsia Nicosia
40 : 5
36 : 5
76 : 10
A.C. PAOK
Muratpasa Belediyesi SK
32 : 25
24 : 24
56 : 49
HC Gomel
KHF.Istogu
45 : 13
38 : 22
83 : 35
Handball Kaerjeng
Byasen Handball Elite
13 : 40
12 : 46
25 : 86
Astrakhanochka
Maccabi Arazim Ramat gan
31 : 18
30 : 16
61 : 34
Super Amara Bera Bera
LK Zug Handball
30 : 16
45 : 31
75 : 47
IUVENTA Michalovce
SPONO Eagles
31 : 25
32 : 25
63 : 50
ZRK Kumanovo
DHC Slavia Praha
27 : 23
24 : 31
51 : 54