LOGO
LOGO

Final Tournament - 17-18.05.2019

Quarter-finals - 20-28.04.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
TTH Holstebro
Grundfos Tatabanya KC
29 : 24
23 : 26
52 : 50
Saint-Raphael Var Handball
FC Porto Sofarma
30 : 30
30 : 34
60 : 64
TSV Hannover-Burgdorf
Füchse Berlin
26 : 34
28 : 30
54 : 64

Group Phase - 09.02-31.03.2019

GROUP A
T
PTS
GROUP A
T
DIFF
PTS
GROUP A
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP B
T
PTS
GROUP B
T
DIFF
PTS
GROUP B
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP C
T
PTS
GROUP C
T
DIFF
PTS
GROUP C
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP D
T
PTS
GROUP D
T
DIFF
PTS
GROUP D
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
ROUND: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | All SHOW MATCHES
DATE - TIME
RESULT
ROUND

Qualification Round 3 - 17-25.11.2018

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Aalborg Handbold
Füchse Berlin
31 : 29
23 : 28
54 : 57
HK Malmö
HC Dobrogea Sud Constanta
22 : 23
28 : 34
50 : 57
Maccabi Srugo Rishon Lezion
Saint-Raphael Var Handball
29 : 36
30 : 27
59 : 63
HC Eurofarm Rabotnik Bitola
BSV Bern
29 : 19
30 : 28
59 : 47
KS Azoty-Pulawy SA
Selfoss
33 : 26
27 : 28
60 : 54
Vojvodina
GOG
27 : 32
25 : 38
52 : 70
TSV Hannover-Burgdorf
SL Benfica
41 : 36
33 : 33
74 : 69
BM Logroño La Rioja
Kadetten Schaffhausen
26 : 22
24 : 28
50 : 50
HCB Karvina
Balatonfüredi KSE
33 : 34
29 : 32
62 : 66
Grundfos Tatabanya KC
OCI-LIONS
31 : 18
27 : 27
58 : 45
Olympiacos SFP
RK Nexe
22 : 25
25 : 30
47 : 55
Achilles Bocholt
Liberbank Cuenca
29 : 34
25 : 37
54 : 71
SC Magdeburg
Futebol Clube do Porto
26 : 23
27 : 34
53 : 57
THW Kiel
Drammen HK
34 : 23
36 : 18
70 : 41
PAUC
TTH Holstebro
25 : 25
25 : 28
50 : 53
Fraikin BM. Granollers
RK Gorenje Velenje
24 : 25
33 : 24
57 : 49

Qualification Round 2 - 06-14.10.2018

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
HC Spartak
BSV Bern
28 : 23
18 : 24
46 : 47
Sport36 - Komlö
Olympiacos SFP
34 : 29
22 : 27
56 : 56
Aalborg Handbold
Pfadi Winterthur
31 : 29
29 : 24
60 : 53
ZTR Zaporozhye
Kadetten Schaffhausen
27 : 30
33 : 38
60 : 68
Vojvodina
Green Park Tigers Aalsmeer
29 : 21
26 : 23
55 : 44
HC Dobrogea Sud Constanta
Talent Robstav M.A.T. Plzen
28 : 21
29 : 23
57 : 44
RD Riko Ribnica
Selfoss
30 : 27
26 : 32
56 : 59
OCI-LIONS
Alpla HC Hard
23 : 23
29 : 29
52 : 52
Futebol Clube do Porto
SKA Minsk
34 : 29
24 : 25
58 : 54
CSA Steaua Bucuresti
Maccabi Srugo Rishon Lezion
25 : 23
23 : 27
48 : 50
RK Gorenje Velenje
KPR Gwardia Opole
26 : 22
21 : 23
47 : 45
Handball Kaerjeng
Achilles Bocholt
29 : 33
35 : 41
64 : 74
Drammen HK
KH Besa Famgas
37 : 26
20 : 27
57 : 53
IBV Vestmannaeyjar
PAUC
24 : 23
25 : 36
49 : 59
SL Benfica
FH Hafnarfjordur
37 : 32
34 : 31
71 : 63
HCB Karvina
HC Prolet 62
26 : 22
32 : 25
58 : 47

Qualification Round 1 - 01-09.09.2018

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Pölva Serviti
BSV Bern
26 : 26
25 : 27
51 : 53
RK Zeleznicar 1949 Nis
Handball Kaerjeng
30 : 27
26 : 32
56 : 59
RK Dubrava
FH Hafnarfjordur
29 : 33
32 : 30
61 : 63
RD Koper
Kadetten Schaffhausen
25 : 25
24 : 31
49 : 56
Selfoss
Klaipeda Dragunas
34 : 28
26 : 27
60 : 55
SG INSIGNIS Handball Westwien
OCI-LIONS
26 : 25
28 : 30
54 : 55
Talent Robstav M.A.T. Plzen
Glasgow HC
39 : 12
30 : 12
69 : 24
Futebol Clube do Porto
AHC Potaissa Turda
41 : 21
27 : 24
68 : 45
Alingsas HK
RK Gorenje Velenje
26 : 23
22 : 28
48 : 51
GRK Varazdin 1930
CSA Steaua Bucuresti
25 : 26
25 : 29
50 : 55
B.S.B. Batumi
KH Besa Famgas
20 : 30
22 : 37
42 : 67

Competition Overview