LOGO
LOGO

Finals - 16-24.05.2020

Semi-finals - 25.04-03.05.2020

Quarter-finals - 21-29.03.2020

Last 16 - 08-16.02.2020

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Alingsas HK
CSM Bucuresti
:
:
:
A.E.K. Athens HC
Drammen HK
:
:
:
AS SGS Ramhat Hashron
HC Victor
:
:
:
Halden Topphandball
HC Neva SPb
:
:
:
BSV Bern
AHC Potaissa Turda
:
:
:
AM Madeira Andebol SAD
HCB Karvina
:
:
:
HC Dukla Praha
Red Boys Differdange
:
:
:
Beykoz BLD SK
Valur
:
:
:

Round 3 - 16-24.11.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
HC Neva SPb
P.A.S. Aeropos Edessas
35 : 20
31 : 19
66 : 39
Kauno Azuolas-KTU Kaunas
Halden Topphandball
28 : 32
29 : 37
57 : 69
ZRHK TENAX Dobele
AHC Potaissa Turda
35 : 38
32 : 32
67 : 70
MSK Povazska Bystrica
HC Victor
27 : 29
19 : 33
46 : 62
Drammen HK
Dicken
32 : 24
32 : 29
64 : 53
AS SGS Ramhat Hashron
Odessa
39 : 28
24 : 25
63 : 53
Valur
Bregenz Handball
31 : 31
31 : 21
62 : 52
RK Zeleznicar 1949
HCB Karvina
30 : 28
28 : 33
58 : 61
JD Techniek Hurry-Up
Alingsas HK
21 : 32
26 : 37
47 : 69
TJ Sokol Nove Veseli
Red Boys Differdange
21 : 22
25 : 27
46 : 49
HC Dukla Praha
RK Gracanica
26 : 21
21 : 20
47 : 41
CSM Bucuresti
HC Masheka
34 : 28
25 : 28
59 : 56
HC Vogosca Poljine Hills
A.E.K. Athens HC
22 : 41
27 : 33
49 : 74
Donbas
BSV Bern
26 : 25
27 : 36
53 : 61
AM Madeira Andebol SAD
RK Maribor Branik
31 : 23
23 : 20
54 : 43
Granitas-Karys
Beykoz BLD SK
22 : 37
34 : 29
56 : 66

Round 2 - 05-13.10.2019

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
IFK Handball Helsinki
Bregenz Handball
35 : 32
18 : 35
53 : 67
VHC Sviesa Vilnius
HC Vogosca Poljine Hills
27 : 24
25 : 31
52 : 55
Drammen HK
Mahsul HC
38 : 16
36 : 22
74 : 38
HC Masheka
RK Sloga
30 : 22
21 : 19
51 : 41
Granitas-Karys
SSSCJRO-1 Tiraspol
33 : 24
26 : 26
59 : 50
Alingsas HK
Handball Kaerjeng
36 : 24
36 : 31
72 : 55
KH Kastrioti
HC Dukla Praha
26 : 39
23 : 39
49 : 78
Dicken
Livingston Handball Club
40 : 20
42 : 13
82 : 33
HCB Karvina
Holon Yuvalim HC
31 : 26
32 : 29
63 : 55
Proodeftikos Paphos
Pas Aeropos Edessas
17 : 35
18 : 37
35 : 72
HB Dudelange
ZRHK TENAX Dobele
24 : 27
24 : 28
48 : 55
BSV Bern
HC Dinamo Pancevo
28 : 24
25 : 28
53 : 52
H71
RK Maribor Branik
25 : 24
24 : 31
49 : 55
Kauno Azuolas-KTU Kaunas
HC Tallinn
26 : 24
30 : 28
56 : 52
Olympia HC
Odessa
9 : 24
17 : 42
26 : 66
Dynamo-Victor
Cassano Magnago HC ASD
33 : 24
26 : 26
59 : 50
TJ Sokol Nove Veseli
HC Dobrudja
35 : 23
46 : 14
81 : 37