men
Q1 QR2 Q3 GP QF SF F
click to select a specific round
KO MATCHES   click on the results & symbols for more information
TEAM 1st MATCH 2nd MATCH TOTAL 
VS  HC Gomel
H.C. Dunarea Braila
   :   
 (15.10.2016) 
   :   
 (23.10.2016) 
:
VS  Dinamo-Sinara
Brest Bretagne Handball
   :   
 (21.10.2016) 
   :   
 (22.10.2016) 
:
VS  SG BBM Bietigheim
ASC Corona 2010 Brasov
   :   
 (15.10.2016) 
   :   
 (22.10.2016) 
:
VS  ÉRD HC
Issy Paris Hand
   :   
 (16.10.2016) 
   :   
 (23.10.2016) 
:
VS  DHC Slavia Praha
Viborg HK
   :   
 (16.10.2016) 
   :   
 (22.10.2016) 
:
VS  CSM Ploiesti
IUVENTA Michalovce
   :   
 (22.10.2016) 
   :   
 (23.10.2016) 
:
VS  ZRK Izvor Bukovicka Banja
SERCODAK Dalfsen
   :   
 (21.10.2016) 
   :   
 (23.10.2016) 
:
VS  SPONO Eagles
Kuban
   :   
 (15.10.2016) 
   :   
 (16.10.2016) 
:
VS  H.C.M. Roman
Alba Fehérvár KC
   :   
 (16.10.2016) 
   :   
 (23.10.2016) 
:
VS  TuS Metzingen
DHK Banik Most
   :   
 (16.10.2016) 
   :   
 (22.10.2016) 
:
VS  Muratpasa Belediyesi SK
Randers HK
   :   
 (15.10.2016) 
   :   
 (16.10.2016) 
:
VS  VfL Oldenburg
Fleury Loiret Handball
   :   
 (16.10.2016) 
   :   
 (23.10.2016) 
:
VS  Pogon Baltica Szczecin
NFH - Nykøbing Falster Håndbold...
   :   
 (15.10.2016) 
   :   
 (22.10.2016) 
:
VS  Byasen Trondheim
Tertnes Bergen
   :   
 (16.10.2016) 
   :   
 (23.10.2016) 
:
VS  Handball Club Lada
Vipers Kristiansand
   :   
 (15.10.2016) 
   :   
 (22.10.2016) 
:
VS  Nantes Loire Atlantique HB
DVSC-TVP
   :   
 (15.10.2016) 
   :   
 (22.10.2016) 
:
Participants▼ show all  
 BLR HC Gomel
 CZE DHC Slavia Praha
 CZE DHK Banik Most
 DEN NFH - Nykøbing Falster Håndboldklub
 DEN Randers HK
 DEN Viborg HK
 FRA Brest Bretagne Handball
 FRA Fleury Loiret Handball
 FRA Issy Paris Hand
 FRA Nantes Loire Atlantique HB
 GER SG BBM Bietigheim
 GER TuS Metzingen
 GER VfL Oldenburg
 HUN Alba Fehérvár KC
 HUN DVSC-TVP
 HUN ÉRD HC
 NED SERCODAK Dalfsen
 NOR Byasen Trondheim
 NOR Tertnes Bergen
 NOR Vipers Kristiansand
 POL Pogon Baltica Szczecin
 ROU ASC Corona 2010 Brasov
 ROU CSM Ploiesti
 ROU H.C. Dunarea Braila
 ROU H.C.M. Roman
 RUS Dinamo-Sinara
 RUS Handball Club Lada
 RUS Kuban
 SRB ZRK Izvor Bukovicka Banja
 SUI SPONO Eagles
 SVK IUVENTA Michalovce
 TUR Muratpasa Belediyesi SK
click on the names for more information