LOGO
LOGO

Finals

Semi-finals

Quarter-finals

Group Phase - 05.01-10.02.2019

Qualification Round 3

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Team Esbjerg
Paris 92
29 : 28
:
:
Handball Club Lada
Siófok KC Hungary
30 : 26
:
:
Herning-Ikast Handbold
SCM Ramnicu Valcea
22 : 16
:
:
Zvezda Zvenigorod
Sports Club Magura Cisnadie
29 : 24
:
:
Viborg HK
ZORK Jagodina
31 : 16
:
:
Dunaújvárosi Kohász KA
Super Amara Bera Bera
18 : 26
:
:
MKS Perla Lublin
E.S Besancon Feminin
22 : 22
:
:
ÉRD HC
Storhamar Handball Elite
29 : 28
:
:
Borussia Dortmund
SCM Craiova
17 : 19
:
:
Kuban
Mecalia Atletico Guardes
26 : 27
:
:
Nykøbing Falster Håndbold - NFH
H 65 Höörs HK
27 : 24
:
:
DHK Banik Most
TusSies Metzingen
19 : 28
:
:

Qualification Round 2

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
DHC Slavia Praha
SC Magura
25 : 28
20 : 29
45 : 57
GVM Europe-Vác
Siófok KC
22 : 35
26 : 32
48 : 67
H 65 Höörs HK
Muratpasa Belediyesi SK
31 : 25
31 : 26
62 : 51
Viborg HK
Buxtehuder SV
27 : 24
32 : 25
59 : 49
Herning-Ikast Handbold
Metraco Zaglebie Lubin
31 : 19
21 : 26
52 : 45
Storhamar Handball Elite
Byasen Handball Elite
29 : 20
22 : 14
51 : 34
H.C. Zalau
Borussia Dortmund
25 : 25
20 : 24
45 : 49
SPONO Eagles
DKKA Dunaujvaros KA
21 : 35
14 : 43
35 : 78
Hypo Niederösterreich
Mecalia Atletico Guardes
22 : 20
22 : 28
44 : 48
Nantes Atlantique Handball
Paris 92
31 : 26
18 : 23
49 : 49
Astrakhanochka
TusSies Metzingen
27 : 28
26 : 38
53 : 66
SCM Ramnicu Valcea
Kastamonu Belediyesi GSK
35 : 26
20 : 21
55 : 47
IUVENTA Michalovce
Nykøbing Falster Håndbold
26 : 29
22 : 29
48 : 58
E.S Besancon Feminin
Fredrikstad Ballklubb
31 : 23
22 : 26
53 : 49
Jomi Salerno
Zvezda Zvenigorod
22 : 32
25 : 35
47 : 67
Kuban
BNTU-BelAZ Minsk Reg.
29 : 22
25 : 20
54 : 42

Qualification Round 1

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Zvezda Zvenigorod
LK Zug Handball
30 : 24
28 : 23
58 : 47
H 65 Höörs HK
HC Lokomotiva Zagreb
22 : 18
23 : 19
45 : 37
WHC Metalurg
Issy Paris Hand
15 : 31
11 : 33
26 : 64
OTTO Work Force / VOC Amsterdam
IUVENTA Michalovce
24 : 37
26 : 30
50 : 67
UHC Müllner Bau Stockerau
DHC Slavia Praha
30 : 24
23 : 32
53 : 56
HZRK Grude
TusSies Metzingen
24 : 43
17 : 47
41 : 90
GVM Europe-Vác
Maccabi Arazim Ramat gan
39 : 27
45 : 27
84 : 54
Viborg HK
HC Galytchanka Lviv
33 : 22
33 : 22
66 : 44
LC Brühl Handball
Kastamonu Belediyesi GSK
19 : 31
27 : 27
46 : 58
Metraco Zaglebie Lubin
HC Azersu
27 : 21
30 : 26
57 : 47
BNTU-BelAZ Minsk Reg.
Handball Kaerjeng
33 : 17
29 : 16
62 : 33
Morrenhof Jansen Dalfsen
Fredrikstad Ballklubb
27 : 28
16 : 26
43 : 54
SPONO Eagles
KHF Shqiponja Gjakove
35 : 14
36 : 14
71 : 28
Mecalia Atletico Guardes
Youth Union of Athienou
42 : 9
41 : 12
83 : 21

Competition Overview