LOGO
LOGO

Finals - 05-13.05.2018

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Vipers Kristiansand
SCM Craiova
26 : 22
25 : 30
51 : 52

Semi-finals - 07-15.04.2018

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Kastamonu Belediyesi GSK
SCM Craiova
22 : 23
18 : 18
40 : 41
Viborg HK
Vipers Kristiansand
34 : 31
23 : 29
57 : 60

Quarter-final - 03-11.03.2018

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
SCM Craiova
Handball Club Lada
23 : 25
26 : 23
49 : 48
Viborg HK
Larvik
28 : 21
27 : 26
55 : 47
H.C. Zalau
Kastamonu Belediyesi GSK
29 : 28
24 : 27
53 : 55
Vipers Kristiansand
Brest Bretagne Handball
26 : 17
29 : 34
55 : 51

Group Phase - 06.01-11.02.2018

GROUP A
T
PTS
GROUP A
T
DIFF
PTS
GROUP A
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP B
T
PTS
GROUP B
T
DIFF
PTS
GROUP B
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP C
T
PTS
GROUP C
T
DIFF
PTS
GROUP C
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
DATE - TIME
RESULT
ROUND
GROUP D
T
PTS
GROUP D
T
DIFF
PTS
GROUP D
T W D L
GOALS
DIFF
PTS
DATE - TIME
RESULT
ROUND

Qualification Round 3 - 11-19.11.2017

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Hypo Niederösterreich
H.C. Zalau
22 : 30
21 : 29
43 : 59
Astrakhanochka
Kuban
29 : 27
29 : 33
58 : 60
Handball Club Lada
E.S Besancon Feminin
30 : 22
36 : 32
66 : 54
Koebenhavn Haandbold
DKKA Dunaujvaros KA
22 : 21
23 : 20
45 : 41
SCM Craiova
DVSC-TVP
24 : 19
24 : 26
48 : 45
BNTU-BelAZ Minsk Reg.
Randers HK
23 : 22
23 : 26
46 : 48
Viborg HK
HC Podravka Vegeta
32 : 17
20 : 21
52 : 38
ÉRD HC
Issy Paris Hand
31 : 21
20 : 31
51 : 52
Vaci NKSE
Kastamonu Belediyesi GSK
24 : 26
29 : 36
53 : 62
Zvezda Zvenigorod
DHK Banik Most
31 : 28
22 : 33
53 : 61
Byasen Handball Elite
HC Gomel
32 : 28
27 : 22
59 : 50
H 65 Höörs HK
TusSies Metzingen
24 : 24
29 : 28
53 : 52

Qualification Round 2 - 14-22.10.2017

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
H.C. Zalau
Ankara Yenimahalle BSK
26 : 21
34 : 29
60 : 50
Kastamonu Belediyesi GSK
Super Amara Bera Bera
35 : 35
24 : 22
59 : 57
Silkeborg-Voel KFUM
E.S Besancon Feminin
27 : 26
23 : 28
50 : 54
NUR HC Mingachevir
Viborg HK
21 : 38
15 : 43
36 : 81
ZRK Medicinar
Kuban
23 : 33
22 : 35
45 : 68
DKKA Dunaujvaros KA
C.S.M. Roman
31 : 24
25 : 27
56 : 51
Buxtehuder SV
Vaci NKSE
33 : 26
22 : 29
55 : 55
Metraco Zaglebie Lubin
DVSC-TVP
25 : 23
20 : 26
45 : 49
Astrakhanochka
Mecalia Atletico Guardes
28 : 25
33 : 30
61 : 55
TusSies Metzingen
HSG Blomberg-Lippe
32 : 24
28 : 27
60 : 51
Morrenhof Jansen Dalfsen
DHK Banik Most
28 : 32
20 : 28
48 : 60
Cercle Dijon Bourgogne
Kobenhavn Handbold
23 : 32
27 : 28
50 : 60
Byasen Handball Elite
H.C. Dunarea Braila
28 : 18
20 : 28
48 : 46
Issy Paris Hand
Glassverket
26 : 17
23 : 22
49 : 39
LC Brühl Handball
Zvezda Zvenigorod
25 : 29
28 : 24
53 : 53
BNTU-BelAZ Minsk Reg.
Tertnes Bergen
26 : 23
26 : 29
52 : 52

Qualification Round 1 - 09-17.09.2017

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
C.S.M. Roman
HZRK Grude
40 : 15
42 : 19
82 : 34
KHF Prishtina
LC Brühl Handball
11 : 34
15 : 32
26 : 66
Metraco Zaglebie Lubin
LK Zug Handball
37 : 24
43 : 23
80 : 47
Vaci NKSE
Holon Handball Club
46 : 17
44 : 18
90 : 35
HSG Blomberg-Lippe
HB Sint-Truiden
46 : 19
42 : 16
88 : 35
Super Amara Bera Bera
Colegio de Gaia
26 : 25
31 : 23
57 : 48
Kram Start Elblag
Byasen Handball Elite
29 : 34
18 : 28
47 : 62
Galytchanka
Morrenhof Jansen Dalfsen
26 : 22
20 : 30
46 : 52
ZRK Medicinar
Succes Schoonmaak / VOC Amsterdam
34 : 33
29 : 28
63 : 61
Silkeborg-Voel KFUM
A.C. Latsia Nicosia
44 : 12
36 : 8
80 : 20
NUR Mingechavir
Lugi HF
24 : 24
29 : 27
53 : 51
DHC Slavia Praha
BNTU-BelAZ Minsk Reg.
24 : 25
24 : 24
48 : 49
Ankara Yenimahalle BSK
O.F.N. Ionias
31 : 24
30 : 22
61 : 46
Cercle Dijon Bourgogne
Jomi Salerno
27 : 18
24 : 22
51 : 40