women
1/16 1/8 1/4 1/2 F
click to select a specific round
KO MATCHES   click on the results & symbols for more information
TEAM 1st MATCH 2nd MATCH TOTAL 
VS  RK "Medvescak" - Zagreb
TBV Lemgo
  20 : 21  
 (03.10.1999) 
  15 : 20  
 (10.10.1999) 
35 : 41
VS  Maccabi Raanana
Dunaferr Sportegyesület
  23 : 23  
 (01.10.1999) 
  15 : 29  
 (09.10.1999) 
38 : 52
VS  A.C. Doukas School
CB Cantabria
  21 : 25  
 (03.10.1999) 
  25 : 34  
 (09.10.1999) 
46 : 59
VS  Lokomotiv Varna
RK "Pelister" Bitola
  20 : 21  
 (02.10.1999) 
  17 : 31  
 (09.10.1999) 
37 : 52
VS  Kadetten Schaffhausen
Portland San Antonio
  25 : 26  
 (03.10.1999) 
  25 : 38  
 (09.10.1999) 
50 : 64
VS  Kolding IF
Lukoil-Dynamo Astrakhan
  25 : 21  
 (02.10.1999) 
  24 : 20  
 (09.10.1999) 
49 : 41
VS  RK Izvidac Ljubuski
Drammen HK
  24 : 22  
 (02.10.1999) 
  21 : 26  
 (09.10.1999) 
45 : 48
VS  Petro Plock S SA
Jugopetrol Zeleznicar Nis
  27 : 23  
 (02.10.1999) 
  22 : 35  
 (09.10.1999) 
49 : 58
VS  Generali Trieste
Lusis Akademikas Kaunas
  26 : 19  
 (02.10.1999) 
  24 : 24  
 (04.10.1999) 
50 : 43
VS  Prule 67 Ljubljana
HC Switlotechnik Brovary
  32 : 22  
 (02.10.1999) 
  25 : 21  
 (04.10.1999) 
57 : 43
VS  SKP Bratislava
Redbergslids IK
  18 : 30  
 (09.10.1999) 
  20 : 30  
 (10.10.1999) 
38 : 60
VS  HV Emmen & Omstreken
HC Dukla Praha
  21 : 26  
 (03.10.1999) 
  14 : 27  
 (09.10.1999) 
35 : 53
VS  Madeira SAD
Dennis Turku
  35 : 20  
 (02.10.1999) 
  25 : 26  
 (10.10.1999) 
60 : 46
VS  HC Eynatten G.o.E.
PTA Wien
  31 : 25  
 (02.10.1999) 
  24 : 37  
 (10.10.1999) 
55 : 62
VS  Besiktas Istanbul
Steaua Bukarest
  20 : 23  
 (03.10.1999) 
  21 : 27  
 (10.10.1999) 
41 : 50
VS  Arkatron Minsk
H.B. Dudelange
  27 : 25  
 (08.10.1999) 
  29 : 26  
 (09.10.1999) 
56 : 51
Participants▼ show all  
 AUT PTA Wien
 BEL HC Eynatten G.o.E.
 BIH RK Izvidac Ljubuski
 BLR Arkatron Minsk
 BUL Lokomotiv Varna
 CRO RK "Medvescak" - Zagreb
 CZE HC Dukla Praha
 DEN Kolding IF
 ESP CB Cantabria
 ESP Portland San Antonio
 FIN Dennis Turku
 GER TBV Lemgo
 GRE A.C. Doukas School
 HUN Dunaferr Sportegyesület
 ISR Maccabi Raanana
 ITA Generali Trieste
 LTU Lusis Akademikas Kaunas
 LUX H.B. Dudelange
 MKD RK "Pelister" Bitola
 NED HV Emmen & Omstreken
 NOR Drammen HK
 POL Petro Plock S SA
 POR Madeira SAD
 ROU Steaua Bukarest
 RUS Lukoil-Dynamo Astrakhan
 SLO Prule 67 Ljubljana
 SUI Kadetten Schaffhausen
 SVK SKP Bratislava
 SWE Redbergslids IK
 TUR Besiktas Istanbul
 UKR HC Switlotechnik Brovary
 YUG Jugopetrol Zeleznicar Nis
click on the names for more information