women
R 2 R 3 1/8 1/4 1/2 F
click to select a specific round
KO MATCHES   click on the results & symbols for more information
TEAM 1st MATCH 2nd MATCH TOTAL 
VS  Youth Union Strovolos
UHK Krems
  23 : 47  
 (05.11.2005) 
  28 : 34  
 (07.11.2005) 
51 : 81
VS  Cankaya Bel. Ankara
CHEV Handball Diekirch
  34 : 28  
 (05.11.2005) 
  35 : 21  
 (06.11.2005) 
69 : 49
VS  Jugopetrol Zeleznicar Nis
Milli Piyango SC
  39 : 33  
 (05.11.2005) 
  22 : 27  
 (11.11.2005) 
61 : 60
VS  RK "Koteks" Split
Agram-Medvescak Zagreb
  20 : 38  
 (05.11.2005) 
  21 : 37  
 (12.11.2005) 
41 : 75
VS  Uztel SC Ploiesti
HC Vardar PRO - Skopje
  30 : 34  
 (05.11.2005) 
  24 : 29  
 (12.11.2005) 
54 : 63
VS  KA Akureyri
Mamuli Tbilisi
  45 : 15  
 (11.11.2005) 
  50 : 15  
 (12.11.2005) 
95 : 30
VS  BSV Bern Muri
HC Tallas Tallinn
  40 : 22  
 (05.11.2005) 
  38 : 17  
 (06.11.2005) 
78 : 39
VS  HC "Switlotechnik"
Lusis Kaunas
  36 : 26  
 (05.11.2005) 
  22 : 27  
 (12.11.2005) 
58 : 53
VS  Rabobank Emmen & Omstreken
A.S. Conversano 2003
  27 : 29  
 (05.11.2005) 
  17 : 38  
 (12.11.2005) 
44 : 67
VS  Sporting Club Horta
A.A. Aguas Santas
  26 : 26  
 (05.11.2005) 
  28 : 28  
 (12.11.2005) 
54 : 54
VS  Panellinios AC Athens
NIT-HAK Nittedal
  25 : 27  
 (11.11.2005) 
  22 : 30  
 (13.11.2005) 
47 : 57
VS  SKIF-Krasnodar
RK Konjuh Namjestaj Zivinice
  28 : 23  
 (06.11.2005) 
  20 : 26  
 (13.11.2005) 
48 : 49
VS  RK Partizan Si&Si Belgrad
HC Eynatten
  38 : 19  
 (05.11.2005) 
  29 : 29  
 (12.11.2005) 
67 : 48
VS  Steaua Bucuresti
AC Diomidis of Argos
  33 : 28  
 (05.11.2005) 
  32 : 22  
 (06.11.2005) 
65 : 50
VS  "Stepan R.N." St. Petersburg
TIME Burevestnik, Luhansk
  30 : 24  
 (06.11.2005) 
  23 : 22  
 (13.11.2005) 
53 : 46
VS  TSV St. Otmar St. Gallen
IL Runar Sandefjord
  32 : 25  
 (05.11.2005) 
  23 : 31  
 (13.11.2005) 
55 : 56
Top 3 ScorersTop 50 Scorers ►  
click for more information
Participants▼ show all  
 AUT UHK Krems
 BEL HC Eynatten
 BIH RK Konjuh Namjestaj Zivinice
 CRO Agram-Medvescak Zagreb
 CRO RK "Koteks" Split
 CYP Youth Union Strovolos
 EST HC Tallas Tallinn
 GEO Mamuli Tbilisi
 GRE AC Diomidis of Argos
 GRE Panellinios AC Athens
 ISL KA Akureyri
 ITA A.S. Conversano 2003
 LTU Lusis Kaunas
 LUX CHEV Handball Diekirch
 MKD HC Vardar PRO - Skopje
 NED Rabobank Emmen & Omstreken
 NOR IL Runar Sandefjord
 NOR NIT-HAK Nittedal
 POR A.A. Aguas Santas
 POR Sporting Club Horta
 ROU Steaua Bucuresti
 ROU Uztel SC Ploiesti
 RUS "Stepan R.N." St. Petersburg
 RUS SKIF-Krasnodar
 SCG Jugopetrol Zeleznicar Nis
 SCG RK Partizan Si&Si Belgrad
 SUI BSV Bern Muri
 SUI TSV St. Otmar St. Gallen
 TUR Cankaya Bel. Ankara
 TUR Milli Piyango SC
 UKR HC "Switlotechnik"
 UKR TIME Burevestnik, Luhansk
click on the names for more information