LOGO
LOGO

Finals - 12-20.05.2018

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
AHC Potaissa Turda
A.E.K. Athens
33 : 22
26 : 27
59 : 49

Semi-finals - 21-29.04.2018

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
IBV Vestmannaeyjar
AHC Potaissa Turda
31 : 28
24 : 28
55 : 56
AM Madeira Andebol SAD
A.E.K. Athens
21 : 29
23 : 23
44 : 52

Quarter-final - 24.03-01.04.2018

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
A.E.K. Athens
HC Berchem
32 : 25
32 : 18
64 : 43
Dynamo-Victor
AM Madeira Andebol SAD
27 : 27
21 : 28
48 : 55
AHC Potaissa Turda
FyllingenBergen
29 : 24
30 : 32
59 : 56
SKIF Krasnodar
IBV Vestmannaeyjar
23 : 25
28 : 41
51 : 66

Last 16 - 10-18.02.2018

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
IBV Vestmannaeyjar
SGS Ramhat Hashron HC
32 : 25
21 : 21
53 : 46
Dynamo-Victor
Red Boys Differdange
31 : 26
28 : 26
59 : 52
AHC Potaissa Turda
HC Vise BM
44 : 24
24 : 29
68 : 53
HMRK "Zrinjski" Mostar
SKIF Krasnodar
27 : 39
30 : 28
57 : 67
HC ZNTU-ZAB Zaporozhye
HC Berchem
29 : 34
30 : 31
59 : 65
HC Eurofarm Rabotnik
FyllingenBergen
22 : 25
28 : 36
50 : 61
Göztepe SK
A.E.K. Athens
29 : 25
23 : 32
52 : 57
MSK Povazska Bystrica
AM Madeira Andebol SAD
25 : 23
24 : 30
49 : 53

Round 3 - 18-26.11.2017

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
RK Konjuh Zivinice
SGS Ramhat Hashron HC
25 : 30
23 : 33
48 : 63
B.S.B. Batumi
HMRK "Zrinjski" Mostar
17 : 47
32 : 42
49 : 89
AM Madeira Andebol SAD
Parnassos Strovolou
46 : 12
35 : 20
81 : 32
Red Boys Differdange
HC Dobrudja
43 : 23
36 : 26
79 : 49
HC Gomel
IBV Vestmannaeyjar
27 : 31
27 : 32
54 : 63
SKIF Krasnodar
Handball Kaerjeng
31 : 27
26 : 28
57 : 55
Dynamo-Victor
HC Sloga Zmartforce
37 : 26
29 : 31
66 : 57
London GD HC
A.E.K. Athens
16 : 40
21 : 41
37 : 81
HC Eurofarm Rabotnik
"Granitas-Karys" Kaunas
28 : 24
29 : 23
57 : 47
HC Vise BM
PGU-Kartina TV Tiraspol
38 : 31
41 : 32
79 : 63
HC ZNTU-ZAB Zaporozhye
RK Mojkovac 2005
36 : 20
35 : 26
71 : 46
Göztepe SK
A.C. PAOK
35 : 26
28 : 29
63 : 55
MSK Povazska Bystrica
HC Lovcen
34 : 26
24 : 24
58 : 50
HC Berchem
ORK Samot 65
26 : 21
33 : 24
59 : 45
KH Trepca
AHC Potaissa Turda
19 : 35
30 : 40
49 : 75
HC Vogosca Poljine Hills
FyllingenBergen
33 : 35
21 : 30
54 : 65

Round 2 - 07-15.10.2017

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
--- Tasova Yibo SC
RK Mojkovac 2005
0 : 10
0 : 10
0 : 20
Handball Kaerjeng
HC Shakhtar-SHWSM
32 : 30
37 : 28
69 : 58
Aloysians Von Taine
A.C. PAOK
17 : 34
15 : 39
32 : 73
ORK Samot 65
Cambridge HC
43 : 21
32 : 24
75 : 45
Red Boys Differdange
Kauno Azuolas-KTU Kaunas
32 : 26
25 : 26
57 : 52
RK Konjuh Zivinice
Proodeftikos Paphos
39 : 15
33 : 24
72 : 39
VHC Sviesa Vilnius
Dynamo-Victor
24 : 25
24 : 36
48 : 61
HC Vogosca Poljine Hills
Holon Handball club
31 : 24
23 : 24
54 : 48