LOGO
LOGO

Finals - 06-14.05.2017

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
HC Lokomotiva Zagreb
H 65 Höörs HK
23 : 19
24 : 21
47 : 40

Semi-finals - 08-16.04.2017

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
H 65 Höörs HK
DHC Sokol Poruba
28 : 16
22 : 14
50 : 30
HC Lokomotiva Zagreb
Virto / Quintus
24 : 23
27 : 16
51 : 39

Quarter-final - 04-12.03.2017

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Virto / Quintus
LK Zug Handball
35 : 12
34 : 29
69 : 41
Kram Start Elblag
DHC Sokol Poruba
29 : 24
14 : 27
43 : 51
HC Lokomotiva Zagreb
Rocasa Gran Canaria ACE
29 : 24
23 : 26
52 : 50
H 65 Höörs HK
Mecalia Atletico Guardes
24 : 21
29 : 24
53 : 45

Last 16 - 04-12.02.2017

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
DHC Sokol Poruba
KHF Shqipona
51 : 18
46 : 22
97 : 40
HC Lokomotiva Zagreb
Ardesen GSK
33 : 25
24 : 20
57 : 45
Haukar
Virto / Quintus
26 : 29
24 : 22
50 : 51
--- ZRK Mlinotest Ajdovscina
Rocasa Gran Canaria ACE
18 : 31
21 : 36
39 : 67
H 65 Höörs HK
HC Vardar SCJS
26 : 13
26 : 20
52 : 33
Colegio de Gaia
Mecalia Atletico Guardes
26 : 30
22 : 32
48 : 62
ABU Baku
Kram Start Elblag
23 : 33
24 : 32
47 : 65
LK Zug Handball
HC Karpaty
29 : 25
36 : 25
65 : 50

Round 3 - 12-20.11.2016

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
Femina Vise
ABU Baku
16 : 26
20 : 24
36 : 50
H 65 Höörs HK
Prosetecnisa Bm Zuazo
31 : 25
20 : 21
51 : 46
Virto / Quintus
--- ZRK Mira Prijedor
46 : 19
44 : 21
90 : 40
Helvetia BM Alcobendas
Colegio de Gaia
25 : 21
19 : 29
44 : 50
CS Madeira
HC Lokomotiva Zagreb
24 : 29
21 : 40
45 : 69
Maccabi Arazim Ramat gan
KHF Shqipona
31 : 30
28 : 29
59 : 59
UHC Müller Bau Stockerau
Kram Start Elblag
17 : 28
20 : 33
37 : 61
HC Svilengrad-PU
HC Vardar SCJS
17 : 24
22 : 29
39 : 53
Ardesen GSK
WHC Danilovgrad
30 : 23
28 : 24
58 : 47
DHC Sokol Poruba
Mamuli
34 : 12
31 : 7
65 : 19
--- ZRK Mlinotest Ajdovscina
Zagnosspor
25 : 22
23 : 21
48 : 43
HC Karpaty
DHB Rotweiss Thun SPL 1
34 : 25
20 : 17
54 : 42
HIFK
Rocasa Gran Canaria ACE
12 : 39
21 : 32
33 : 71
Haukar
Jomi Salerno
23 : 19
27 : 22
50 : 41
LK Zug Handball
Olympia HC
45 : 17
40 : 7
85 : 24
HC Dnepryanka Kherson
Mecalia Atletico Guardes
22 : 33
18 : 30
40 : 63

Round 2 - 15-23.10.2016

DATE - TIME
1st MATCH
2nd MATCH
TOTAL
SSV Dornbirn Schoren
CS Madeira
34 : 36
20 : 30
54 : 66
ZRK Kumanovo
Helvetia BM Alcobendas
17 : 23
15 : 31
32 : 54
ASD Ariosto Pallamano Ferrara
DHB Rotweiss Thun SPL 1
17 : 34
24 : 28
41 : 62
ZRK Ilidza
Zagnosspor
23 : 33
16 : 37
39 : 70